چاپ و تبلیغات آریانوس

گروه چاپ و تبلیغات آریانوس با بیش از 15 سال سابقه کاری آماده همکاری با تمامی اصناف و مشاغل می باشد . کیفیت بالای چاپ و تولید ، تضمین کاری ما برای ادامه همکاری است .

تهران : میدان انقلاب ، خیابان کارگر جنوبی، خیابان روانمهر ، کوچه درخشان ، پلاک 8 ، واحد2.

40 67 97 66 - 021 ، 25 66 17 66 - 021

epariyanoos@gmail.com

چاپ سیلک

چاپ , چاپ سیلک , کیفیت چاپ سیلک , زمان تحویل چاپ سیلک
چاپ سیلکReviewed by آریانوس on Jul 16Rating:

چاپ سیلک (Screen Printing) یکی از روش های چاپ صنعتی برای تصاویر است که برای نخستین بار در کشور ژاپن بوجود آمد، چون در آن زمان پارچه های ابریشمی برای چاپ کاربرد داشت، این روش به سیلک ابریشم معروف شد.

نحوه چاپ سیلک

سیلک نوعی روش چاپ و تکثیر است که بر روی اشیای مختلف، در شکل‌ها و اندازه‌های گوناگون، قابل اجرا میباشد. در این نوع از چاپ هم از تک رنگ و هم چند رنگ می توان استفاده کرد.

در این روش از پارچه و توری با سوراخ‌های بسیار ریز یا درشت بسته به نوع سطح چاپ شونده، میتوان استفاده کرد. توری را در قابی ثابت و تصویر مورد نظر را روی این توری منعکس می کنند. سپس بخش‌هایی از تصویر که نباید رنگ بخورد با ماده‌ای مسدودکننده مانند موم پوشیده می‌شود.

این قاب توری را در این حالت شابلون یا کلیشه می‌نامند. سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک یا غلطک به سطح چاپ شونده منتقل می‌کنند. رنگ یا مرکب فقط از بخش‌هایی که مسدود نشده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل می‌شود و تصویر روی آن ظاهر می‌گردد.

چاپ سیلک در چه هدایای تبلیغاتی کاربرد دارد؟

این نوع از چاپ از ساده‌ترین تا پیچیده‌ترین هدایای تبلیغاتی را تحت پوشش قرار میدهد.

از این چاپ برای تصویر روی شیشه‌های شیر، آب معدنی و نوشابه‌های متداول، انواع پارچه و مواد چینی و سرامیک و فلز و تابلوهای راهنمایی و رانندگی، دستگاه‌های صوتی و برخی از پوسترهای تبلیغاتی و کارهای هنری و …. می توان استفاده کرد.

از چاپ سیلک برای چاپ بر روی نایلکس و نایلون، کرافت ها ( ساک های کاغذی ) ، cd و dvd، دفتر تلفن، سررسید و سالنامه، تقویم دیواری، چرم و مقوا، جعبه کفش، جعبه شیرینی، هدایای تبلیغاتی نظیر خودکار، ساعت، تی شرت استفاده میشود.

کیفیت کاری چاپ سیلک

در این نوع چاپ رنگ بصورت مستقیم بر روی محصولات قرار میگیرد و این مساله باعث دوام بخشیدن به کار و بالا رفتن کیفیت این چاپ نسبت به سایر مدل های چاپی میشود، یادتان باشد که برای هر وسیله، باید از رنگ مخصوص به خودش استفاده کنید.

زمان تحویل چاپ سیلک

زمان شروع کار این چاپ با پیگیری مشتری و تایید طرح مورد نظر آغاز شده، پس از ساخت کلیشه برای چاپ آماده میشود که این مرحله بین ۴ تا ۸ روز کاری زمان میبرد.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked*

    آماده پاسخگویی هستیم