طراحی و چاپ

مجتمع چاپ و تبلیغات ایده پردازان آریانوس

مجتمع چاپ و تبلیغات ایده پردازان آریانوس از سال ۱۳۸۴ بعنوان یک واحد کوچک پس از چاپ با بهره گیری از یک دستگاه تاکن اتوماتیک و یک دستگاه مفتول و یک دستگاه خط زن و یک دستگاه برش پا به عرصه چاپ نهاد.

در سال های اولیه شروع به فعالیت با توجه به نقش گسترده و اهمیت مراکز خدمات پس ازچاپ، این مجموعه کیفیت را سرلوحه کار خود قرارداده و پس از مدت کوتاهی توانست علاوه بر ترویج خدمات پس از چاپ ، خدمات چاپ و قبل از چاپ خود را راه اندازی کند.

این مجموعه منسجم و فعال پس از گذشت ۱۵ سال با در نظر داشتن ۳ عامل مهم: قیمت پایین، کیفیت مطلوب و سرعت بالا و راه اندازی انواع فرم های اختصاصی طبق نیاز مشتریان و همکاران خود همچنان در پی ارائه خدمات و محصولات جدید در حوزه چاپ و تبلیغات می باشد.

امید است که بتوانیم در راستای خدمات رسانی به مشتریان و همکاران عزیز قدم برداشته و جایگاه صنعت چاپ کشورمان را ارتقاء بخشیم. مجتمع چاپ و تبلیغات آریانوس به صورت کاملا تخصصی آماده ارائه خدمات در زمینه های چاپ و تبلیغات، طراحی گرافیک ( جعبه ، کاتالوگ , بروشور , ست اداری  و …) تصویر سازی کتاب و مجله، عکاسی صنعتی، برند سازی، تهیه ریپورتاژ، مشاوره و ایده پردازی میباشد.

مجتمع چاپ و تبلیغات آریانوس بر آنست تا با دیدی موشکافانه و حرفه ای به هر سفارش، آثاری خلق نماید که به بهترین شکل ممکن، هدف و پیام سفارش دهنده را به مخاطب انتقال داده و همواره وجه تمایز خود را حفظ نماید.

انواع خدمات چاپ

هر آنچه که از طراحی ، چاپ و تبلیغات انتظار دارید گروه چاپ و تبلیغات آریانوس قادر به انجام آن است . آریانوس قادر به چاپ انواع کتاب ، کاتالوگ ، لیوان ، تی شرت ، تراکت و ….
همینطور هر نوع هدایای تبلیغاتی که مدنظر دارید ، گروه ما قادر به تهیه و تولید آن خواهد بود .

مرکز چاپ و تبلیغات ایده پردازان آریانوس

سازمان‌ها و شرکت‌ها در راستای تحقق اهداف و چشم‌انداز خود فعالیت‌های مختلف و پیچیده‌ای را انجام می‌دهند. اما سازمان‌های برتر و پیشرو فعالیت‌ها و فرایندهای کسب وکاری خود را هوشمندانه، به موقع، یکپارچه‌، باکیفیت و با صرف منابع و هزینه‌ی‌ موثر انجام می‌دهند. اجرای فعالیت‌ها به‌شیوه‌ای متفاوت، در‌واقع رمز برتری این شرکت‌ها یا سازمان‌ها در بازارهای بشدت رقابتی امروزی است.

خدمات متفاوت چاپ و تبلیغات

ایده پردازان آریانوس با در اختیار داشتن بروزترین تجهیزات و تیمی مجرب و متخصص نیازهای شما را از صفر تا صد در زمینه چاپ و تبلیغات برآورده مینماید.

سفارش آنلاین

شما می توانید براحتی و در کمترین زمان ممکن سفارشات خود را بصورت آنلاین ثبت و طبق زمانبندی مورد نظر خود ، آنرا دریافت نمایید.

پشتیبانی و خدمات ۲۴ ساعته

کارشناسان ما ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی و همچنین دریافت سفارشات شما مشتری گرامی هستند.

Offer-Img