لیبل یا برچسب تبلیغاتی


 لیبل یا برچسب تبلیغاتی این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می کند که اطلاعاتی از قبیل قیمت، اندازه، شکل بسته‌بندی، تاریخ تولید و تاریخ توزیع یک محصول را بر روی آن درج کرده و به این ترتیب کنترل کاملی بر فرآیند تولید و فروش محصول داشته باشند.

از قابلیت های مهم لیبل ها این است که با سرعت و راحتی بیشتری می توان اطلاعات و طراحی آن را بر اساس تمایلات مشتریان و میزان بازار پسندی یک محصول تغییر داده یا آن را بروزرسانی کنند.

شناساندن یک برند توسط لیبل:

بهره‌برداری موفق از لیبل‌های اختصاصی که برند محصول بر روی آن چاپ شده است، باعث می‌شود که فرصت‌های بیشتر و بزرگ‌تری برای فروش محصول ایجاد شود. طراحی لیبل‌ها به گونه‌ای که لوگو یا اطلاعات شرکت به زیبایی بر روی آن درج شده باشد، باعث می‌شود که مشتری یک تجربه به یاد ماندنی از خرید آن محصول داشته باشد و این موجب وفاداری بیشتر مشتری به برند شما در آینده خواهد شد.

منظم کردن محصولات در فروشگاه با لیبل:

فروشگاه‌هایی که از لیبل‌های مناسب استفاده می‌کنند، می‌توانند تجربه خوبی از یک خرید راحت و منظم در آن فروشگاه برای مشتری رقم بزنند. شکل دادن و منظم کردن محصولات در فروشگاه بر اساس لیبل‌ها و برچسب‌ های آنها می‌تواند مزایای قابل توجهی از نظر بازاریابی و فروش بهتر محصولات داشته باشد.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!