پلاک سررسید

پلاک سررسید

پلاک سررسید | چاپ پلاک سررسید | فروش پلاک سررسید | تولید پلاک سررسید | پلاک سررسید تهران


از آنجا که پلاک سررسید نام و لوگوی شما را در شکلی جذاب و شکیل دارد، می‌تواند بعنوان یک وسیله تبلیغاتی مورد توجه و استفاده‌تان قرار گیرد. این پلاک باعث ایجاد تمایز و زیبایی بیشتر سررسید اهدایی شما می‌شود.

با توجه به سلیقه و نوع نیاز مشتریان، گروه چاپ و تبلیغات آریانوس این پلاک‌ها را در رنگبندی و انواع مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد.

پلاک سررسید نیز مانند هدایای تبلیغاتی بدلیل هزینه اندک و دوام بالایی که دارد، توانسته است تاثیر خوبی در جذب مخاطبان بگذارد.

 

چرا باید از پلاک بر روی سررسید استفاده کنیم؟

بدلیل دوام و ماندگاری بالایی و همچنین داشتن تنوع خوبی از رنگ‌ها، این پلاک‌ها جلوه و زیبایی سررسید و انواع تقویم تبلیغاتی رومیزی شما را دو برابر می‌کنند، و کالای تبلیغاتی‌تان به کالایی لوکس تبدیل می‌شود.

به طور کلی، پلاکهای تقویم تبلیغاتی به عنوان یک ابزار تبلیغاتی موثر در نظر گرفته می‌شوند زیرا با توجه به استفاده روزانه افراد از تقویم، این نوع تبلیغات به راحتی قابل مشاهده خواهند بود.

جنس پلاک‌های سررسید :

پلاک به قطعه‌ای از فلز کوچک گفته می‌شود که در اندازه‌های مختلف قابل تولید است و در رنگ‌های طلایی، نقره‌ای، مشکی و رنگ‌های فانتزی موجود است. این پلاک‌ها با چسب روی سررسید اختصاصی چسبانده می‌شوند و معمولاً برای تبلیغات و یا هدایای تبلیغاتی استفاده می‌شوند.
پلاک‌های سررسید، از نظر جنسی معمولا از آلومینیوم، برنج و استیل می باشند، که نوع استیل آنها بصورت پلاک تخت، پلاک برجسته و پلاک لب خم، بر روی انواع جلد سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

نکته مهم در انتخاب پلاک سررسید اختصاصی، انتخاب چسب مناسب و قابلیت حک با کیفیت است. اگر در انتخاب پلاک دقت نشود، ممکن است پلاک در طول زمان از سررسید جدا شود. برای افزایش چسبندگی پلاک سررسید اختصاصی، می‌توان جایگاه چسباندن پلاک را داغی زد تا میزان نگهداری سررسید افزایش یابد.

همچنین، برای حفظ کیفیت پلاک سررسید اختصاصی، بهتر است از طراحی و چاپ پلاک در محل‌های معتبر و با تجربه استفاده کنید. این اقدام بهبود کیفیت پلاک و در نتیجه، افزایش اثربخشی تبلیغات شما را تضمین می‌کند.

مراحل چاپ پلاک سررسید :

شما بعنوان شرکت سفارش دهنده می‌توانید نام برند خود را با لوگو و علامتی که مدنظر دارید در اختیار ما قرار دهید، طرح یا نوشته شما بر روی قطعه‌ای پلاک فلزی که می‌تواند از جنس استیل یا مولتی استیل باشد حک شده و با چسب مخصوص روی سررسید قرار می‌گیرد.

مراحل چاپ پلاک سررسید به شرح زیر است:

  1. طراحی: در این مرحله، طرح پلاک سررسید توسط یک طراح ماهر و با توجه به نیاز و سلیقه مشتری طراحی می‌شود. طرح می‌تواند شامل لوگو، شعار، اطلاعات تماس و دیگر جزئیات مربوط به تبلیغات شما باشد.
  2. چاپ: بعد از طراحی، پلاک سررسید با استفاده از دستگاه چاپ گرفته می‌شود. برای چاپ پلاک سررسید، معمولا از چاپگرهای لیتوگرافی و چاپ دیجیتال استفاده می‌شود.
  3. برش: پس از چاپ، پلاک سررسید برش خورده و به اندازه مورد نیاز بریده می‌شود. برش به شکل‌های مختلفی مانند دایره، مستطیل و یا شکل‌های دلخواه انجام می‌شود.
  4. حک: در مرحله حک، نام و لوگوی شما بر روی پلاک سررسید حک می‌شود. حک معمولا با استفاده از دستگاه‌های CNC و یا لیزر انجام می‌شود.
  5. چسباندن: در این مرحله، پلاک سررسید با استفاده از چسب مناسب روی سررسید اختصاصی چسبانده می‌شود. چسب مورد استفاده باید قوی و با دوام باشد تا پلاک به‌طور مطلوب بر روی سررسید چسبیده باشد.
  6. بسته‌بندی: پلاک سررسید بعد از چسباندن به سررسید، باید بسته‌بندی شود تا از آسیب خوردن در طی حمل و نقل جلوگیری شود. بسته‌بندی معمولا با استفاده از جعبه‌های کاغذی و یا پلاستیکی انجام می‌شود.

به طور کلی، انجام همه‌ی مراحل چاپ پلاک سررسید با دقت و کیفیت بالا، به تضمین این که پلاک سررسید شما برای مدت طولانی به‌طور مطلوب بر روی سررسید چسبیده باشد و تبلیغات شما را به خوبی انجام دهد کمک خواهد کرد.

بخاطر داشته باشید که کیفیت جنس پلاک و ضخامت آن در چاپ سرسید بسیار مهم و تاثیر گذار است.

اگر برای سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ خود بدنبال پلاکی با ابعاد، فرم یا رنگ سفارشی خاصی هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کیفیت پلاک‌های سررسید چگونه است؟

کیفیت پلاک استفاده شده در سررسید تحت تاثیر کیفیت خود پلاک و کیفیت حک لیزر انجام شده بر روی آن است.

اگر از ورق نازک در تولید پلاک استفاده شود، پلاک در فرایند تولید یا پس از آن در هنگام مصرف به راحتی دچار تغییر فرم می‌شود.

اگر تولید کننده از استیل نامرغوب استفاده کند، پس از مدتی پلاک تغییر رنگ داده و لکه های قهوه ای روی آن شکل می گیرد.

همچنین اگر چسب استفاده شده از نوع بی کیفیت باشد، پلاک پس از مدتی کوتاه از جلد سررسید جدا می‌شود.

قیمت پلاک سررسید چقدر است؟

قیمت پلاک بر اساس واحد آن محاسبه می‌شود، یعنی به ازای هر سررسید، قیمت پلاک و حک لیزر بر روی آن از شما هزینه دریافت می‌شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!