چاپ و تبلیغات آریانوس تولید کننده انواع جعبه و کارتن مقوایی با بیش از ۳۰ سال تجربه کاری می باشد که با حذف واسطه ها همراه با واردات و تولید مستقیم کارتن و کاغذ قادر به ارائه مناسب ترین قیمت ها است . شرکت تولیدی آریانوس برای چاپ و تولید جعبه های کارتنی و مقوایی نیازی به هیچ عامل خارجی ندارد و از صفر تا صد طراحی ، تولید و چاپ را یک جا انجام می دهیم . ( برای دریافت قیمت کافیست بر روی لینک اطلاعات تماس در انتهای محتوا کلیک کنید . )

برای سفارشات حجم بالا امکان بازدید از کارگاه تولید و چاپ ، و مشاهده مراحل تولید سفارشتان وجود دارد . ( سفارشات زیر ۱۰۰۰ عدد برای یک تولیدی بسته بندی های مقوایی توجیه مبلغی نداشته و قابل قبول نمی باشد   )

قیمت چاپ و ساخت کارتن و جعبه

قیمت ساخت کارتن

 

ساخت و تولید جعبه کارتنی و یا جعبه یک محصول واحد نیست از همین رو نمی توان لیست قیمت خاصی را ارائه دهیم بلکه باید با توجه به نیازی که از جعبه بسته بندی دارید تعداد رنگ های چاپ و … قیمت برای شما محاسبه شود از همین رو پیشنهاد می کنیم برای دریافت قیمت دقیق و به روز با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا شما را به طور کامل برای رسیدن به نمونه مورد نظر ، میزان هزینه ها و نحوه کاهش هزینه های اضافی راهنمایی کنند .

۰ تا ۱۰۰ بسته بندی را با خیال راحت به ما بسپارید

قبول صفر تا صد تولید و بسته بندی

 

بسیاری از مشتریانی یا شاید بهتر است بگوییم بیش از ۹۰% افرادی که سفارش جعبه می دهند تنها نیازشان جعبه خام نیست بلکه برای داخل بسته بندی نیز نیاز های خاصی دارند از جمله روکش سلفونی ، ایجاد فوم برای ثابت کردن محصول داخل بسته بندی ، ایجاد فضای مورد نیاز برای قرار دهی محصول  و … که نام بردن تمامی آن امکان پذیر نیست زیرا هر صنف و شغلی نیاز مجزایی از جعبه بسته بندی دارد .

 

برای مواردی که قادر به تولید آن نیستیم سود کاری دریافت نخواهیم کرد

 

بسیاری از موارد که مشتریان داخل بسته بندی می خواهند قابل تولید توسط تولیدات آریانوس نیست زیرا وابسته به محصولات پلاستیکی است اما تولید و کارتن سازی اریانوس برای نیازی هایی که خود قادر به تولید آن نیست و نیازمند یک تولید کننده خارجی است هیچ سود کاری دریافت نخواهد کرد .

به طور مثال : مشتری ای که به ما سفارش جعبه خرما می دهد نیاز به یک روکش و یا بسته بندی پلاستیکی برای داخل جعبه دارد ، که کارتن سازی آریانوس قادر به تولید پلاستیک بسته بندی داخل آن نیست اما از با تجربه ترین تولید کنندگان مرتبط استفاده خواهیم کرد تا پک بسته بندی کامل را به شما تحویل دهیم اما هیچ سود کاری برای مواردی که خود قادر به تولید آن نیستیم از شما دریافت نخواهیم کرد و فاکتورتولید کننده مرتبط را به شما ارائه خواهید کرد

ساخت یک بسته بندی منحصر به فرد ، تک و خلاقانه

انجام کلیه امور سفارش سازی جعبه و کارتن برای خلق یک بسته بندی منحصر به فرد

 

هر ایده و یا خلاقیتی که برای بسته بندی خود مد نظر دارید قابل اجرا است ، همینطور خود ما نیز با بیش از ۳۰ سال تجربه ساخت و تولید جعبه کارتنی نیز مشاوره های اساسی برای رساندن هزینه ها به حداقل اما دریافت یک نمونه با کیفیت همراه با ایده های خلاقانه در اختیارتان قرار خواهیم داد .

 

هر نوع جعبه ای که در ذهن دارید قابل تولید است ، به هیچ وجه اهمییت ظاهری بسته بندی و تاثیر آن بر جذب مشتری را از یاد نبرید .

از مرحله ایده بسته بندی تا تحویل بار

از ایده تا ثبت سفارش ، تولید و چاپ جعبه بسته بندی و تحویل بار

 

  1. نیاز هایی که از جعبه دارید به همراه چاپ مورد نظر را برای ما ارسال می کنید تا قیمت دقیق تولید بر حسب تعداد به شما ارائه شود .
  2. در اولین مرحله شما ایده ای از جعبه مورد نظر در ذهن دارید که نمی دانید آیا مناسب کارتان است یا نه از همین رو آریانوس ایده شما را به سمپل تبدیل می کند یعنی به صورت دستی نمونه مورد نظر را ساخته تا شما بتوانید آنچه که به تولید انبوه خواهد رسید را لمس کنید .
  3. بعد از تایید نمونه دستی ساخته شده جعبه مورد نظر شما به تولید انبوه خواهد رسید که با توجه به میزان سفارش شما بین ۷ تا ۱۵ روز کاری زمان تحویل بار طول خواهد کشید .
  4. تمام شد ، می توانید محصولات خود را بسته بندی و برای فروش پخش کنید  .
هیچ ایده برای جعبه ندارم و نیازمند راهنمایی هستم

اگر در حال شروع کردن یک کسب و کار هستید و نمی دانید باید از چه جعبه ای با چه ویژگی هایی برای خدمات و محصول مورد نظر خود استفاده کنید کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا به صورت کامل و رایگان شما را راهنمایی کنیم .

اگر واقعا قصد سفارش دارید و می خواهید نمونه های مختلف را مشاهده کنید کافیست به دفتر مرکزی ما واقع در مرکز چاپ و بسته بندی یعنی میدان انقلاب تهران سر بزنید تا انواع نمونه ها با چاپ های گوناگون و کیفیت های متفاوت را مشاهده و لمس کنید تا دقیق ترین انتخاب را داشته باشید .

در ادامه مطلب می توانید با انواع جعبه و کارتن بر اساس نوع محصول بسته بندی آشنا شوید 

انواع جعبه بر اساس متریال

 

انتخاب متریال یا همان جنس تولید جعبه بر حسب نیاز و صنف شغلی متفاوت است اما به طور کلی از ۴ نوع متریال برای تولید جعبه استفاده می شود که هر کدام از این متریال های دارای زیر مجموعه های گشترده تری هستند ، تلاش کردیم در هر بخش اطلاعات ریز و درشت را در اختیارتان قرار دهیم ، کافیست با توجه به جنسی که از جعبه نیاز دارید روی لینک مورد نظر کلیک کنید تا اطلاعات تکمیلی برای شما به نمایش گذاشته شود .

_

انواع جعبه بر حسب نوع محصول

 

با توجه به اینکه هر صنف ، تولیدی ، فروشگاه و …. نیازمند جعبه اختصاصی خود است و هر کدام با یکدیگر متفاوت است حتی در دسته بندی های مشابه ، از همین رو برای هر کالا نمونه های مختلفی را برای شما به نمایش گذاشته ایم تا بتوانید نمونه جعبه بسته بندی محصولی که در ذهن دارید را مشاهده کنید .

ارائه کننده تمامی خدمات چاپ جعبه و چاپ انواع بسته بندی های کارتنی