پلاک سررسید

پلاک سررسید

پلاک سررسید | چاپ پلاک سررسید | فروش پلاک سررسید | تولید پلاک سررسید | پلاک سررسید تهران


از آنجا که پلاک سررسید نام و لوگوی شما را در شکلی جذاب و شکیل دارد، می‌تواند بعنوان یک وسیله تبلیغاتی مورد توجه و استفاده‌تان قرار گیرد. این پلاک باعث ایجاد تمایز و زیبایی بیشتر سررسید اهدایی شما می‌شود.

با توجه به سلیقه و نوع نیاز مشتریان، گروه چاپ و تبلیغات آریانوس این پلاک‌ها را در رنگبندی و انواع مناسب در اختیار شما قرار می‌دهد.

پلاک سررسید نیز مانند هدایای تبلیغاتی بدلیل هزینه اندک و دوام بالایی که دارد، توانسته است تاثیر خوبی در جذب مخاطبان بگذارد.

 

چرا باید از پلاک بر روی سررسید استفاده کنیم؟

بدلیل دوام و ماندگاری بالایی و همچنین داشتن تنوع خوبی از رنگ‌ها، این پلاک‌ها جلوه و زیبایی سررسید و انواع تقویم تبلیغاتی رومیزی شما را دو برابر می‌کنند، و کالای تبلیغاتی‌تان به کالایی لوکس تبدیل می‌شود.

جنس پلاک‌های سررسید :

پلاک‌های سررسید، از نظر جنسی معمولا از آلومینیوم، برنج و استیل می باشند، که نوع استیل آنها بصورت پلاک تخت، پلاک برجسته و پلاک لب خم، بر روی انواع جلد سررسید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مراحل چاپ پلاک سررسید :

شما بعنوان شرکت سفارش دهنده می‌توانید نام برند خود را با لوگو و علامتی که مدنظر دارید در اختیار ما قرار دهید، طرح یا نوشته شما بر روی قطعه‌ای پلاک فلزی که می‌تواند از جنس استیل یا مولتی استیل باشد حک شده و با چسب مخصوص روی سررسید قرار می‌گیرد.

بخاطر داشته باشید که کیفیت جنس پلاک و ضخامت آن در چاپ سرسید بسیار مهم و تاثیر گذار است.

اگر برای سررسید تبلیغاتی 1402 خود بدنبال پلاکی با ابعاد، فرم یا رنگ سفارشی خاصی هستید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کیفیت پلاک‌های سررسید چگونه است؟

کیفیت پلاک استفاده شده در سررسید تحت تاثیر کیفیت خود پلاک و کیفیت حک لیزر انجام شده بر روی آن است.

اگر از ورق نازک در تولید پلاک استفاده شود، پلاک در فرایند تولید یا پس از آن در هنگام مصرف به راحتی دچار تغییر فرم می‌شود.

اگر تولید کننده از استیل نامرغوب استفاده کند، پس از مدتی پلاک تغییر رنگ داده و لکه های قهوه ای روی آن شکل می گیرد.

همچنین اگر چسب استفاده شده از نوع بی کیفیت باشد، پلاک پس از مدتی کوتاه از جلد سررسید جدا می‌شود.

قیمت پلاک سررسید چقدر است؟

قیمت پلاک بر اساس واحد آن محاسبه می‌شود، یعنی به ازای هر سررسید، قیمت پلاک و حک لیزر بر روی آن از شما هزینه دریافت می‌شود.

امکان ارسال نظر وجود ندارد!