سررسید و سالنامه

سررسید دارای انواع و نوع های مختلف و با جلد های متفاوتی تشکیل شده است که برگه های داخل آن نیز از نوع های مختلفی تشکیل شده . سالنامه ها معمولا در ابعاد مشخصی چاپ و تولید می شوند که به صورت تخصصی به آن قطع سررسید نیز می گویند .

انواع بخش های سررسید :

  • مقدمه :مقدمه در صفحه اول سررسید ها قرار میگیرند و در برگیرنده تصاویری از جمله تبریک عید نوروز و یا عکس هایی از محصولات و برند شما و …. میباشد و نیز صفحه ای به نام دارنده سالنامه می باشد
  • صفحات داخلی سررسید :مقدمه در صفحه اول سررسید ها قرار میگیرند و در برگیرنده تصاویری از جمله تبریک عید نوروز و یا عکس هایی از محصولات و برند شما و …. میباشد و نیز صفحه ای به نام دارنده سالنامه می باشد
  • بخش پایانی :بخش پایانی در این بخش که شامل صفحاتی می باشد که می توان اطلاعات مهندسی و یا برگه هایی برای یادداشت تلفن و یا برای مشاهده تلفن های ضروری مانند آتش نشانی، اورژانس و غیره را .

قیمت سررسید چگونه تعیین می‌شود ؟

قیمت سررسید به عواملی مانند کیفیت چاپ و جنس جلد و کاغذ آن بستگی دارد. قیمت سررسید ارزان اغلب بر حسب سایز سررسید انتخاب شده و اگر چاپ سررسید به صورت یک رنگ انجام شود قیمت نهایی آن نیز کاهش می یابد. اغلب سررسید ها به صورت یکرنگ چاپ می شود و در بعضی اوقات برای اینکه قیمت سررسید یا سالنامه افزایش زیادی پیدا نکند و کیفیت سررسید هم ارتقا پیدا کند از سررسید های دورنگ استفاده میشود . چاپ سررسید اغلب اوقات به صورت چاپ افست انجام می شود .

انواع جنس جلد سررسید :

تمامی سررسید ها از لحاظ جنس جلد نیز با یکدیگر متفاوت هستند که ما دراین مقاله آنها را برای شما معرفی خواهیم کرد . جنس های جلد سررسید ها عبارتند از: چرم مصنوعی، ترمو ( چرم مصنوعی اما با کیفیتی بهتر )، گالینگور ( ترکیبی از مقوا و کاغذ )، جیر و سلفونی ( روکش سلفون روی جلدی از جنس گلاسه ) و …
تمامی سررسید های کتابی دارای جلد هستند که ممکن است در هر برندی نوع جنس ها تفاوت داشته باشند؛ و با توجه به سلیقه شما طراحی و چاپ میشود , به عنوان مثال برند پاپکو دارای سالنامه هایی از جنس پلاستیکی متالیک که کیفیت بالا و دوام طولانی دارد ، مقوایی با روکش چرم مصنوعی و لمینت و جنس پلاستیکی است.

انواع چاپ جلد سررسید :

برای چاپ روی سررسید می توان از انواع روش های چاپ لیزر ، چاپ داغی ، پلاک ، طلا کوب ، نقره کوب ، چاپ سیلک استفاده کرد . برای اینکه با توجه به نوع جنس جلد بهترین انتخاب چاپ را داشته باشید کافیست با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

نمایش 1–24 از 45 نتیجه