تقویم رومیزی طرح باستان

تماس بگیرید

  • ابعاد: 10*23
  • جنس: گلاسه 200 گرم
  • پایه: سفید
  • فنر: سفید
  • امکانات: طلاکوب بر روی پایه
  • ابعاد طلا کوب: 22*5
  • 3 برگ دو رو بدون روکش

تقویم رومیزی طرح باستان در ابعاد 10 * 23 از جنس گلاسه 200 گرم به صورت آماده و در سایز کوچک در طرح‌های باستان تولید شده است.

پایه این نوع تقویم سفیدو فنر آن سفید می‌باشد و امکان طلاکوب روی پایه آن وجود دارد و در ( 13 برگ دورو بدون روکش )  تولید شده است.

برای مشاهده و خرید تقویم رومیزی طرح جهان کلیک کنید.

تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

هر نوع چاپ، طراحی و تولید تقویم رومیزی 1402 به صورت اختصاصی پذیرفته می‌شود. در غات مجتمع چاپ و تبلیغات آریانوس هیچ محدودیتی برای تعداد ثبت سفارش وجود ندارد.

طراحی و تولید انواع تقویم رومیزی طرح باستان ارزان 1402:

تقویم‌های رومیزی و انواع سررسید تبلیغاتی 1402 ارزان قیمت را می‌توان از شرکت چاپ و طراحی آریانوس تهیه کرد، ما سعی داریم انواع مختلف تقویم‌های تبلیغاتی را برای مشتریان به نمایش بگذاریم.

انواع تقویم رومیزی 1402 را می‌توان در مدل‌ها و نمونه‌های مختلفی چاپ کرد و هر کدام از این نمونه‌ها با توجه به درخواست مشتری قابلیت تغییر و تولید اختصاصی را نیز دارند.

برای طراحی و تولید تقویم رومیزی طرح باستان ارزان از مدل‌هایی در اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. تقویم‌های تبلیغاتی 1402 با طرح‌هایی که به دلخواه مشتری باشند ساخته می‌شوند.

شرکت آریانوس فروش تقویم رومیزی طرح باستان ارزان را در کمترین زمان انجام می‌دهد،  کم هزینه ترین و به صرفه ترین نوع تقویم 1402 را می‌توان به صورت تقویم‌های دیواری تک برگ چاپ کرد.
تقویم رومیزی 1402
تقویم تبلیغاتی 1402
تقویم رومیزی 1402

چاپ اختصاصی تقویم رومیزی:

چاپ اختصاصی تقویم رومیزی طرح باستان 1402 معمولا در اکثر چاپخانه‌های کشور انجام می‌شود، کیفیت چاپ در تولید تقویم رومیزی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در مجموعه آریانوس تمامی چاپ‌ها با دستگاه‌های چاپ افست و چاپ دیجیتال و با سلیقه مشتری می‌توان از طلاکوب و نقره کوب نیز استفاده کرد.
چاپ تقویم رومیزی 1402 به این صورت است که بر روی هر برگه یک ماه از سال نوشته می‌شود و در پشت صفحه آن می‌توان برای تصاویر مورد نظرتان یا درج تبلیغات استفاده کرد که به عنوان بهترین قسمت محسوب می‌شود و اگر مشتری درخواست بدهد که تصویر و پیام‌های تبلیغاتی را روی تقویم چاپ کنند می‌توان از این قسمت‌‌ها استفاده کرد.

مجتمع چاپ آریانوس آماده همکاری با تمام صنف‌ها و شرکت‌ها است از همین رو می‌توانید هر نوع تقویمی با هر نوع چاپ اختصاصی برای هدایای تبلیغاتی مخصوص شرکت یا صنف خود را با کیفیت تضمینی به ما سفارش دهید.

تثویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

خرید و فروش تقویم رومیزی طرح باستان 1402 ارزان قیمت:

تقویم‌های تبلیغاتی  طرح‌های کلاسیک ارزان ترین نوع تقویم‌ها می‌باشد و برای خرید تقویم و سررسید تبلیغاتی 1402 ارزان قیمت و در تیراژهای بالا این نوع تقویم‌ها مناسب می‌باشند.

این تقویم رومیزی با 12 صفحه از تصاویر زیبا و طرح های کلاسیک و فانتزی چاپ شده است که به دلیل ارزان بودن قیمت این محصول طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
پیشنهاد ما به شما این است اول از تمام شرکت‌ها و تولیدکننده‌های تقویم و سررسید در کشور قیمت بگیرید و بعد با ما تماس بگیرید. با توجه به افزایش قیمت کاغذ و قیمت بی سابقه مقوا و کاغذ، تمام تلاش خود را کرده‌ایم که سعی کنیم با کمترین سود و بالاترین کیفیت بتوانیم مناسب‌ترین قیمت را برای تقویم رومیزی‌های 1402 خود انتخاب کنیم.

در هر سفارش هرچقدر تیراژ بالاتر باشد قیمت توافقی و قابل مذاکره می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که در سفارشات تیراژ بالا کیفیت و دقت در کار بیشتر می‌شود.

تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

توضیحات تکمیلی

ابعاد :

10 * 23

گلاسه :

200 گرم

پایه :

سفید فنر سفید

امکانات :

طلاکوب روی پایه

ابعاد طلاکوب :

22 * 5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تقویم رومیزی طرح باستان”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تقویم رومیزی طرح باستان”