جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی که از اهمییت زیادی برخوردار است جاسوئیچی و جاکلیدی تبلیغاتی میباشد . جاسوئیچی تبلیغاتی در بین هدایای تبلیغاتی دیگر جزء ارزان ترین محصولات میباشد و از نظر جنس و شکل ، فرم و رنگ از تنوع زیادی برخوردار هستند .و شما میتوانید با توجه به سلایق مخاطبان خود ، انواع مختلف جاسوئیچی و جاکلیدی را سفارش دهید . این جاسوئیچی ها می‌توانند در طرح‌های مختلفی تشکیل شده باشند و برند، لوگو، محصول و خدمات خود را بر روی آنها چاپ نمایید تا محصولات شما را به دیگر مشتریان معرفی کنند .
جاسوئیچی ها انواع مختلفی دارد و از جمله آن‌ها میتوان به جاسوئیچی چرمی، جاسوئیچی با در بطری باز کن، جاسوئیچی زنجیردار، جاسوئیچی چراع قوه دار، جاسوئیچی فلزی، جاسوئیچی پلاستیکی، جاسوئیچی لوکس، جاسوئیچی پلی استر و جاسوئیچی چوبی اشاره کرد . جاسوئیچی تبلیغاتی یا جاکلیدی تبلیغاتی یک حلقه فلزی یا پلاستیکی دارند که برای نگه داشتن کلیدها از انها استفاده می شود .

انواع مختلف جاکلیدی تبلیغاتی :

  1. جاکلیدی تبلیغاتی پلاستیکی
  2. جاسوئیچی تبلیغاتی چرمی
  3. جاکلیدی فلزی یا استیل
  4. جاسوئیچی تبلیغاتی چوبی
  5. جاکلیدی شیشه ای

چاپ جاکلیدی و جاسوئیچی تبلیغاتی :

جاکلیدی تبلیغاتی یکی دیگر از محصولات پرفروش و مناسب برای تبلیغات شرکت ها و ادارات میباشد . با انتخاب جاسوئیچی تبلیغاتی و چاپ تبلیغات روی آنها هدیه ای مناسب و زیبا به مخاطبان خود بدهید . جاسوئیچی که چاپ آن به صورت چاپ تامپو انجام می شود انتخاب بسیار مناسبی برای چاپ لوگو و متن دلخواه شما می باشد . شرکت چاپ و طراحی آریانوس این امکانات را برای شخصی سازی و آماده کردن سفارشات شما بر روی جاکلیدی دیجیتالی را فراهم کرده است .
از انواع جاکلیدی می توان به جاکلیدی اکرولیک ، کریستال ، پی وی سی و سیلیکونی اشاره نمود .

انواع جاسوئیچی تبلیغاتی ارزان قیمت :

در این بخش تمام نمونه های ارزان قیمت جاسوئیچی ها را به شما معرفی میکنیم . در بین انواع مختلف جاکلیدی ها نوع جاکلیدی پلاستیکی ارزان تر بوده و برای تیراژ های بالا نوع جاکلیدی پلاستیکی به صرفه تر میباشد . شرکت آریانوس با مدل و طرح های مختلفی برای شما مشتریان عزیز قرار داده شده است. برای خرید و چاپ جاسوئیچی تبلیغاتی ، مدل مورد نظر خود را انتخاب و با مشاورین و طراحان ما تماس بگیرید و یا میتوانید به صورت حضوری مراجعه فرمایید و کارشناسان فروش ما پس از دریافت سفارش شما با شما تماس گرفته و اقدامات لازم را به عمل خواهد آمد .

نمایش 1–24 از 81 نتیجه