تقویم رومیزی طرح جهان

  • ابعاد: 10*22
  • جنس: گلاسه 200 گرم
  • پایه: سفید
  • فنر: سفید
  • امکانات: طلاکوب بر روی پایه
  • ابعاد طلاکوب: 22*5
  • 13 برگ دو رو بدون روکش

تقویم رومیزی طرح جهان در ابعاد ۱۰ * ۲۳ از جنس گلاسه ۲۰۰ گرم به صورت آماده و در سایز کوچک در طرح‌های جهان تولید شده است.

پایه این نوع تقویم سفید و فنر آن هم سفید می‌باشد و امکان طلاکوب روی پایه آن وجود دارد و در ( ۱۳ برگ دورو بدون روکش )  تولید شده است.

برای مشاهده و خرید تقویم رومیزی با طرح باستان کلیک کنید.

تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

هر نوع چاپ، طراحی و تولید تقویم رومیزی تبلیغاتی ۱۴۰۲ به صورت اختصاصی پذیرفته می‌شود. در مجتمع چاپ و تبلیغات آریانوس هیچ محدودیتی برای تعداد ثبت سفارش وجود ندارد.

طراحی و تولید انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان ۱۴۰۲:

تقویم‌های رومیزی طرح جهان و انواع سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ ارزان قیمت را می‌توان از شرکت چاپ و طراحی آریانوس تهیه کرد، ما سعی داریم انواع مختلف تقویم‌های تبلیغاتی را برای مشتریان به نمایش بگذاریم.

انواع تقویم تبلیغاتی ۱۴۰۲ را می‌توان در مدل‌ها و نمونه‌های مختلفی چاپ کرد و هر کدام از این نمونه‌ها با توجه به درخواست مشتری قابلیت تغییر و تولید اختصاصی را نیز دارند.

برای طراحی و تولید تقویم تبلیغاتی ارزان از مدل‌هایی در اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. تقویم‌های تبلیغاتی ۱۴۰۲ با طرح‌هایی که به دلخواه مشتری باشند ساخته می‌شوند.

شرکت آریانوس فروش تقویم تبلیغاتی ارزان را در کمترین زمان انجام می‌دهند، کم هزینه‌ترین و به صرفه‌ترین نوع تقویم ۱۴۰۲ را می‌توان به صورت تقویم‌های دیواری تک برگ چاپ کرد.
تقویم رومیزی 1402
تقویم تبلیغاتی 1402
تقویم رومیزی 1402

چاپ اختصاصی تقویم تبلیغاتی:

چاپ اختصاصی تقویم رومیزی طرح جهان ۱۴۰۲ معمولا در اکثر چاپخانه‌های کشور انجام می‌شود، کیفیت چاپ در تولید تقویم رومیزی تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در مجموعه آریانوس تمامی چاپ‌ها با دستگاه‌های چاپ افست و چاپ دیجیتال و با سلیقه مشتری می‌توان از طلاکوب و نقره کوب نیز استفاده کرد.
چاپ تقویم رومیزی طرح جهان ۱۴۰۲ به این صورت است که بر روی هر برگه یک ماه از سال نوشته می‌شود و در پشت صفحه آن می‌توان برای تصاویر مورد نظرتان یا درج تبلیغات استفاده کرد که به عنوان بهترین قسمت محسوب می‌شود و اگر مشتری درخواست بدهد که تصویر و پیام‌های تبلیغاتی را روی تقویم چاپ کنند می‌توان از این قسمت‌‌ها استفاده کرد.

مجتمع چاپ آریانوس آماده همکاری با تمام صنف‌ها و شرکت‌ها است از همین رو می‌توانید هر نوع تقویمی با هر نوع چاپ اختصاصی برای هدایای تبلیغاتی مخصوص شرکت یا صنف خود را با کیفیت تضمینی به ما سفارش دهید.

تثویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

خرید و فروش تقویم رومیزی طرح جهان ۱۴۰۲ ارزان قیمت:

تقویم‌های تبلیغاتی طرح‌های کلاسیک ارزان ترین نوع تقویم‌ها می‌باشند و برای خرید تقویم و سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲ ارزان قیمت در تیراژهای بالا این نوع تقویم‌ها مناسب می‌باشند.

این تقویم رومیزی با ۱۲ صفحه از تصاویر زیبا و طرح‌های کلاسیک و فانتزی چاپ شده است که به دلیل ارزان بودن قیمت این محصول طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
پیشنهاد ما به شما این است اول از تمام شرکت‌ها و تولیدکننده‌های تقویم و سررسید در کشور قیمت بگیرید و بعد با ما تماس بگیرید.

با توجه به افزایش قیمت کاغذ و قیمت بی سابقه مقوا و کاغذ، تمام تلاش خود را کرده‌ایم که سعی کنیم با کمترین سود و بالاترین کیفیت بتوانیم مناسب‌ترین قیمت را برای تقویم رومیزی‌های ۱۴۰۲ خود انتخاب کنیم.

در هر سفارش هرچقدر تیراژ بالاتر باشد قیمت توافقی و قابل مذاکره می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که در سفارشات تیراژ بالا کیفیت و دقت در کار بیشتر می‌شود.

تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

توضیحات تکمیلی

ابعاد :

10 * 22

گلاسه :

200 گرم

پایه :

سفید فنر سفید

امکانات :

طلاکوب روی پایه

ابعاد طلاکوب :

22 * 5

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تقویم رومیزی طرح جهان”

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تقویم رومیزی طرح جهان”