تقویم رومیزی طرح جهان

تماس بگیرید

  • ابعاد: 10*22
  • جنس: گلاسه 200 گرم
  • پایه: سفید
  • فنر: سفید
  • امکانات: طلاکوب بر روی پایه
  • ابعاد طلاکوب: 22*5
  • 13 برگ دو رو بدون روکش

تقویم رومیزی طرح جهان در ابعاد 10 * 23 از جنس گلاسه 200 گرم به صورت آماده و در سایز کوچک در طرح‌های جهان تولید شده است.

پایه این نوع تقویم سفید و فنر آن هم سفید می‌باشد و امکان طلاکوب روی پایه آن وجود دارد و در ( 13 برگ دورو بدون روکش )  تولید شده است.

برای مشاهده و خرید تقویم رومیزی با طرح باستان کلیک کنید.

تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

هر نوع چاپ، طراحی و تولید تقویم رومیزی تبلیغاتی 1402 به صورت اختصاصی پذیرفته می‌شود. در مجتمع چاپ و تبلیغات آریانوس هیچ محدودیتی برای تعداد ثبت سفارش وجود ندارد.

طراحی و تولید انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی ارزان 1402:

تقویم‌های رومیزی طرح جهان و انواع سررسید تبلیغاتی 1402 ارزان قیمت را می‌توان از شرکت چاپ و طراحی آریانوس تهیه کرد، ما سعی داریم انواع مختلف تقویم‌های تبلیغاتی را برای مشتریان به نمایش بگذاریم.

انواع تقویم تبلیغاتی 1402 را می‌توان در مدل‌ها و نمونه‌های مختلفی چاپ کرد و هر کدام از این نمونه‌ها با توجه به درخواست مشتری قابلیت تغییر و تولید اختصاصی را نیز دارند.

برای طراحی و تولید تقویم تبلیغاتی ارزان از مدل‌هایی در اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود. تقویم‌های تبلیغاتی 1402 با طرح‌هایی که به دلخواه مشتری باشند ساخته می‌شوند.

شرکت آریانوس فروش تقویم تبلیغاتی ارزان را در کمترین زمان انجام می‌دهند، کم هزینه‌ترین و به صرفه‌ترین نوع تقویم 1402 را می‌توان به صورت تقویم‌های دیواری تک برگ چاپ کرد.
تقویم رومیزی 1402
تقویم تبلیغاتی 1402
تقویم رومیزی 1402

چاپ اختصاصی تقویم تبلیغاتی:

چاپ اختصاصی تقویم رومیزی طرح جهان 1402 معمولا در اکثر چاپخانه‌های کشور انجام می‌شود، کیفیت چاپ در تولید تقویم رومیزی تبلیغاتی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در مجموعه آریانوس تمامی چاپ‌ها با دستگاه‌های چاپ افست و چاپ دیجیتال و با سلیقه مشتری می‌توان از طلاکوب و نقره کوب نیز استفاده کرد.
چاپ تقویم رومیزی طرح جهان 1402 به این صورت است که بر روی هر برگه یک ماه از سال نوشته می‌شود و در پشت صفحه آن می‌توان برای تصاویر مورد نظرتان یا درج تبلیغات استفاده کرد که به عنوان بهترین قسمت محسوب می‌شود و اگر مشتری درخواست بدهد که تصویر و پیام‌های تبلیغاتی را روی تقویم چاپ کنند می‌توان از این قسمت‌‌ها استفاده کرد.

مجتمع چاپ آریانوس آماده همکاری با تمام صنف‌ها و شرکت‌ها است از همین رو می‌توانید هر نوع تقویمی با هر نوع چاپ اختصاصی برای هدایای تبلیغاتی مخصوص شرکت یا صنف خود را با کیفیت تضمینی به ما سفارش دهید.

تثویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

خرید و فروش تقویم رومیزی طرح جهان 1402 ارزان قیمت:

تقویم‌های تبلیغاتی طرح‌های کلاسیک ارزان ترین نوع تقویم‌ها می‌باشند و برای خرید تقویم و سررسید تبلیغاتی 1402 ارزان قیمت در تیراژهای بالا این نوع تقویم‌ها مناسب می‌باشند.

این تقویم رومیزی با 12 صفحه از تصاویر زیبا و طرح‌های کلاسیک و فانتزی چاپ شده است که به دلیل ارزان بودن قیمت این محصول طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.
پیشنهاد ما به شما این است اول از تمام شرکت‌ها و تولیدکننده‌های تقویم و سررسید در کشور قیمت بگیرید و بعد با ما تماس بگیرید.

با توجه به افزایش قیمت کاغذ و قیمت بی سابقه مقوا و کاغذ، تمام تلاش خود را کرده‌ایم که سعی کنیم با کمترین سود و بالاترین کیفیت بتوانیم مناسب‌ترین قیمت را برای تقویم رومیزی‌های 1402 خود انتخاب کنیم.

در هر سفارش هرچقدر تیراژ بالاتر باشد قیمت توافقی و قابل مذاکره می‌شود. به این نکته توجه داشته باشید که در سفارشات تیراژ بالا کیفیت و دقت در کار بیشتر می‌شود.

تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402
تقویم رومیزی 1402

توضیحات تکمیلی

ابعاد :

10 * 22

گلاسه :

200 گرم

پایه :

سفید فنر سفید

امکانات :

طلاکوب روی پایه

ابعاد طلاکوب :

22 * 5

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تقویم رومیزی طرح جهان”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “تقویم رومیزی طرح جهان”