سالنامه رقعی جلد نرم کد 137

تماس بگیرید

 • قطع: رقعی
 • جلد: نرم (ترمو)
 • دورنگ 
 • روزشمار
 • جا خودکار
 • صحافی دوختی 
 • حداقل سفارش: 30 عدد

سالنامه رقعی جلد نرم کد 137 بوده و در قطع رقعی به صورت جلد ترمو و نرم، روزشمار، دو رنگ، جا خودکاری، صحافی دوختی تولید می‌شود. سالنامه رقعی جلد نرم کد 137 برای تبلیغات در شرکت‌ ها و معرفی برندتان مناسب می‌باشد. این جنس دارای مقاومت بالا ‌تری بوده و تنوع در طرح و سایز نیز در این نوع سالنامه زیاد است.

برای مشاهده  و خرید سررسید رقعی جلد نرم ترمو کد 136 کلیک کنید.

آریانوس طراحی و تولید کننده انواع سررسید و سالنامه‌ها و انواع تقویم‌های اختصاصی در اندازه‌های مختلف در تهران می‌باشد.

سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402

طراحی و تولید انواع سررسید و سالنامه 1402 در تهران :

سررسید و سالنامه رقعی جلد نرم ارزان قیمت را می‌توانید از شرکت چاپ و طراحی آریانوس تهیه کنید. شرکت آریانوس با در نظر گرفتن رضایت مشتریان خود اولین هدف در زمینه کاری می‌باشد، ما سعی داریم سررسید و سالنامه و تقویم‌های تبلیغاتی ارزان را برای مشتریان به نمایش و به فروش برسانیم.

انواع مختلفسالنامه رقعی جلد نرم 1402 را می‌توان در مدل‌ها و نمونه های مختلفی چاپ کرد و هر کدام از این نمونه‌ها با توجه به درخواست مشتری قابلیت تغییر و تولید اختصاصی را نیز دارند. برای طراحی و تولید سررسید تبلیغاتی ارزان از مدل هایی در اندازه‌های مختلف استفاده می‌شود.

این نوع محصول با طرح هایی که به دلخواه مشتری باشند ساخته می‌شوند. شرکت آریانوس فروش سررسید و تقویم تبلیغاتی ارزان را در کمترین زمان انجام می‌دهند, کم هزینه ترین و به صرفه ترین نوع سالنامه 1402 را می‌توان از آریانوس دریافت کرد.

سالنامه رقعی جلد نرم دارای انواع و نوع های مختلف و با جلدهای متفاوتی تشکیل شده است که برگه‌های داخل آن نیز از نوع های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند. سالنامه ها معمولا در ابعاد مشخصی چاپ و تولید می‌شوند که به صورت تخصصی به آن قطع سررسید نیز می‌گویند.

چاپ اختصاصی انواع سررسید و سالنامه تبلیغاتی :

سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402

در چاپ اختصاصی انواع سررسید و سالنامه رقعی جلد نرم 1402 صفحات داخلی آنها از چاپ چهار رنگ همزمان استفاده می‌شود. استفاده از چاپ چهار رنگ در صفحات داخلی کمک می‌کند تا رنگ ها بدون تیرگی و به طور یک‌دست در کاغذ پخش شوند.

برای چاپ روی سالنامه رقعی جلد نرم می‌توان از انواع روش‌های حک لیزر چاپ داغی، پلاک، طلا کوب، نقره کوب، چاپ سیلک نیز استفاده کرد. برای اینکه با توجه به نوع جنس جلد بهترین انتخاب چاپ را داشته باشید کافیست با مشاوران و طراحان ما تماس حاصل فرمایید.

چاپ و تبلیغات آریانوس هیچ محدودیتی در چاپ و طراحی روی سررسید برای مشتریان ندارد و می‌توایند هر گونه سفارش سازی برای صفحات داخلی و یا چاپ اختصاصی را انجام دهید.

سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402

قیمت سررسید و سالنامه ارزان در سال 1401 – 1402 چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سررسید و سالنامه رقعی جلد نرم و تقویم های تبلیغاتی سال 1402 به عواملی مختلفی مانند کیفیت چاپ و جنس جلد و کاغذ آن بستگی دارد. قیمت سررسید ارزان اغلب بر حسب سایز سررسید انتخاب شده و اگر چاپ سررسید به صورت یک رنگ انجام شود قیمت نهایی آن نیز کاهش می‌یابد.

اغلب سررسیدها به صورت یک‌رنگ چاپ می‌شود و در بعضی اوقات برای اینکه قیمت سررسید یا سالنامه افزایش زیادی پیدا نکند و کیفیت سررسید هم ارتقا پیدا کند از سررسیدهای دورنگ استفاده می‌شود. چاپ سررسید اغلب اوقات به صورت چاپ افست انجام می‌شود.

سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402
سررسید تبلیغاتی 1402

انواع صحافی مختلف سررسید و سالنامه :

 • صحافی ته دوخت :دوام بالا و ماندگاری زیاد در صورت کیفیت تولید مناسب .
 • صحافی فنری :دوام بالا و ظاهری جذاب و راحت در باز و بسته کردن کاغذ ها .
 • صحافی چسبی :سرعت بالا و هزینه پایین .
 • کلاسوری :هزینه بالا اما بسیار کاربردی به علت امکان تعویض برگه های داخل آن .

توضیحات تکمیلی

قطع

رقعی

جلد

نرم(ترمو)

پنج شنبه و جمعه

روزشمار

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سالنامه رقعی جلد نرم کد 137”

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سالنامه رقعی جلد نرم کد 137”