بنر و فلکسی

بنر و فلکسی یا فلکسی فیس (Flex Face) متریالی است که برای تابلوهای سردر مغازه ها، فروشگاهها، تابلوهای عابر پیاده، برخی از بیلبوردها و به طور خلاصه برای تابلوهایی که لامپ مهتابی دارند استفاده میشود.

بسیار پر کاربرد و به صرفه می باشند زیرا علاوه بر نورانی بودن تابلو های فلکسی، رویه فلکس آن براحتی قابل تعویض می باشد.

تفاوت ساختاری بنر و فلکسی

یکی از تفاوت های عمده  بنر و تابلو فلکس، توانایی عبور نور از جنس فلکس می باشد که بنر به لحاظ ساختاری دارای این خصوصیت نیست..

در نتیجه برای تابلوهایی که نیازی به نور از پشت یا بکلایت ندارند، بنر انتخاب مناسبی خواهد بود و توسط پرژکتور میتوان نور مورد نیاز بنر را محیـا نمود.

 ساختار تابلو فلکسی
جهت تامین روشنایی تابلو فلکسی ازلامپ های فلوروسنت (مهتابی) استفاده می گردد و گزینه بسیار مناسبی برای جای گزینی تابلوهای نوع قاب پلاستیک می باشد.روکش تابلو فلکس را  غالباً به سه طریق سپــری و لــولائی و  پرچــی بر روی تابلو نصب می نمایند.
نور استاندارد و مناسب برای پشت تابلو فلکس در ازای هر ۳۰ و ۳۵ سانتیمتر یک عدد لامپ مهتابی است. ارتفاع یک مهتابی بـزرگ ۱۲۰ سانتیمتر و یک مهتابی کوچک ۶۰ سانـتیـمتر می باشد.
البته برای کاهش هزینه ساخت و انرژی  می توان از پرژکتور ال ای دی (نور پردازی از جلو) یا ال ای دی‌های لقمه ای برای کاهش انرژی نیز استفاده کرد.

لطفاً قبل از سفارش توضیحات ارائه شده را کاملاً مطالعه بفرمایید.