خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A

تماس بگیرید

چاپ انواع طرح ها و متون سفارشی با کیفیت تضمینی

تولید کننده انواع خودکار های تبلیغاتی ( حذف واسطه ها )

هزینه چاپ بصورت جداگانه می باشد.

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A يک محصول کاربردي و در دسترس با قيمت مناسب و همچنين برای معرفي برند شما مي‌تواند يک هديه تبليغاتي مورد استفاده براي همه اقشار جامعه باشد. امروزه در مراسم ها، شرکت ها، مدارس، نمايشگاه ها و…. خودکار پلاستیکی تبلیغاتی به عنوان هديه و تبليغات مورد توجه قرار گرفته است.

طراحی خودکار پلاستیکی تبلیغاتی و خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A  :

طراح هاي تيم آريانوس با استفاده از بهترين متدها طرحی زيبا و منحصر به فرد را برای ماندگاری و معرفی برند شما طراحی می‌کنند. طرح و برند شما مي تواند در رنگ، فونت و سايز های مختلف صورت گيرد.

پيشنهاد ما اين است باتوجه به رنگ لوگوی شرکت خود؛ رنگ بدنه، گيره، و سر خودکار را در انتخاب خود لحاظ کنيد. تا بعد از زمان چاپ رنگ لوگوی شما با رنگ بدنه، گيره يا سر خودکار باعث زيبايی خاصی شود.

چاپ خودکار پلاستیکی تبلیغاتی:

چاپ لوگوي شرکت و نام برند بر روي خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A باعث معرفی شما، جذب افراد و ماندگاری محصول شما در ذهن مخاطب می شود. خودکارهای پلاستيکی تبليغاتی، مغزی خودکار و رنگ چاپ انتخابی روی خودکار حائز اهميت می‌باشد.

چاپی که روی خودکارهای پلاستيکی تبليغاتی استفاده می‌شود تامپو است. روی، خودکارهای فلزی چاپ به صورت حک ليزری می‌باشد که بسيار با کيفيت و غير قابل پاک شدن است.

خودکار های پلاستیکی تبلیغاتی ارزان قیمت:

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A يکی از هدايای تبليغاتی ارزان می باشد که قيمت آن باتوجه به تعداد کيفيت، ابعاد، نوع و تعداد ضرب و کليشه چاپ محاسبه می شود. حداقل سفارش خودکارهای پلاستيکی تبليغاتی 1000 عدد می‌باشد.

ويژگی های خودکار پلاستيکی تبليغاتی باکيفيت:

  • خودکار هایی که دارای سطح سه گوش هستند بسیار راحت تر از خودکار هایی با سطح دایره ای هستند .
  • خودکار هایی که دارای پوشش لاستیکی هستند باعث راحت تر شدن نوشتن در طول مدت و خسته نشدن انگشت می شود .
  • یکی از مهم ترین موارد استفاده از یک جوهر با کیفیت با رنگ مناسب است، یک خودکار تبلیغاتی مناسب نباید رنگ جوهر بسیار زیاد یا بسیار پایین داشته باشد.

برای سفارش این محصول می توانید از اینستاگرام و تلگرام  با ما در ارتباط باشید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A”

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خودکار پلاستیکی تبلیغاتی 451A”