ایده‌های بدیع و خلاقانه، قلب یک برنامه‌ی ارتباطی و تبلیغاتی محسوب می‌شوند. در کانون‌ ایده پردازان آریانوس هر کمپین یا برنامه‌ی تبلیغاتی و ارتباطی صرف‌نظر از نوع رسانه‌ی مورد استفاده براساس ایده‌های خلاقانه شکل می‌گیرد. این ایده‌ها طی یک فرایند خلاقانه و در اتاق فکر و ایده‌ی کانون‌ ایده پردازان آریانوس توسعه پیدا می‌کنند. در این اتاق که ترکیبی از نویسندگان و هنرمندان خلاق و کارشناسان بازاریابی و تبلیغات است، براساس اهداف ارتباطی شرکت شما، ایده‌های بدیعی توسعه می‌یابند که قابلیت انتقال به بازار و مخاطبان را از طریق انواع پیام‌ها مانند تیزر تلویزیونی، تیزر رادیویی، طرح‌های گرافیکی، عکس و … را داشته باشند. ماموریت اتاق فکر و ایده‌ی کانون ترجمه‌ی اهداف ارتباطی شما به پیام‌های جذاب، گیرا و قابل درک است.

فرایند ایده‌پردازی در اتاق فکر و ایده با درک دقیق اهداف راهبردی شرکت و نیز درک مزیت یا منفعت کلیدی برند یا محصول (خدمت/کالا) شروع می‌شود. طی چند جلسه‌ی طوفان فکری، ایده‌هایی شکل می‌گیرند که قالب پیام‌های جذاب و قابل درک تبلیغاتی را شکل می‌دهند. بدون شک این مرحله یکی از سخت‌ترین و چالشی‌ترین مراحل در یک فرایند تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی محسوب می‌شود که کیفیت و اثربخشی نهایی فرایند را به‌شدت تحت تاثیر قرار می‌دهد. بنابراین، دقت و حساسیت در این مرحله، شاه کلید موفقیت طرح تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی شما محسوب می‌شود.
ترکیب پویای اعضای اتاق فکر کانون و تجربه‌های موفق و متعدد این تیم در خلق ایده‌های بدیع و چشم‌گیر به مشتریان ما این اطمینان و قوت قلب را می‌بخشد که برنامه‌ها و کمپین‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی آن‌ها از حداکثر اثربخشی برخوردار بوده و اثر مستقیمی بر تحقق اهداف تجاری و راهبردی شما داشته باشند.
اتاق‌ فكر و ایده کانون‌ ایده پردازان آریانوس از ویژگی ها یزیر برخوردار است:

 •  دائمی: اتاق‌فکر و ایده‌ی کانون‌ ایده پردازان آریانوس یک واحد سازمانی مستقل است که اعضای خود را به‌دقت انتخاب کرده و به‌طور دائمی درگیر پروژه‌های تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی است.
 •  خلاقیت تیمی: ایده‌های ارائه شده معمولا فردی نبوده و طی فرایندهای ایده‌یابی گروهی و تیمی توسعه پیدا می‌کنند.
 •  سریع: به‌دلیل اهمیت زمان برای اکثر مشتریان ظرفیت و امکاناتی در اتاق فکر و ایده‌ی کانون ایجاد شده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن ایده‌ها و سناریوهای خلاقانه شکل گرفته و در اختیار واحدهای اجرایی قرار گیرد.
 • تفکر خارج از محدوده: خلاقیت یک فرایند پیچیده است و زمانی یک ایده واقعا خلاقانه است که اعضای تیم ایده‌یابی قادر باشند خارج از ساختار هنجارها و قواعد عادی به موضوعات نگاه کرده و اظهارنظر نمایند. تفکر خارج از محدوده یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های اتاق فکر و ایده‌ی توسعه پارس تبلیغ توساست.
 •  دانش بازاریابی و ارتباطات: اعضای اتاق فکر و ایده طی سال‌ها تجربه و آموزش تبدیل به کارشناسان خبره‌ی ارتباطات و بازاریابی شده‌اند که به‌خوبی با فضای تبلیغات و اطلاع‌رسانی کشور آشنا بوده و از دانش عمیقی در حوزه‌ی ارتباطات و بازاریابی و تبلیغات برخوردارند.
 • تعیین مفهوم (کانسپت) اصلی و استراتژی ارتباطی که در هر کمپین تبلیغاتی شرط اصلی موفقیت آن است، مهم‌ترین مسئولیت اتاق فکر و ایده‌ی کانون‌ ایده پردازان آریانوساست. به‌علاوه، وظایف اتاق‌فکر و ایده‌ در کانون‌ ایده پردازان آریانوس به‌صورت کلی عبارتند از:
 •  تحقیق در مورد موضوع ارتباطی و تبلیغاتی
 • ارائه‌ی ایده‌های خلاقانه و بکر تبلیغاتی از منظر بصری و مفهومی
 • پرورش و سنجش ایده‌ها با‌توجه به کارکرد سوژه و ویژگی‌های مخاطبین
 • نگارش‌، تکمیل و بازنویسی سناریوهای تک‌قسمتی یا دنباله‌دار
 • ارائه‌ی شعارهای متناسب و جذاب برای شرکت یا کمپین تبلیغاتی
  اتاق فکر و ایده‌ی کانون‌ ایده پردازان آریانوس بهترین تکنیک‌های ایده‌یابی را به‌کار می‌گیرد تا بهترین و متناسب‌ترین ایده‌ی کشف و توسعه داده شده و مسیر برای طراحی و تدوین برنامه یک‌پارچه بازاریابی و تبلیغاتی هموار گردد. استراتژی پیام و استراتژی رسانه، براساس این ایده‌های اصلی و بنیادی تنظیم شده و آماده اجرا می‌شوند.

بنابراین سرمایه‌گذاری برای توسعه‌ی اتاق فکر و ایده‌ی کانون‌ ایده پردازان آریانوس یک فرایند مستمر و همیشگی در کانون است. توسعه و تقویت مستمر این اتاق این اطمینان را به ما و مشتریان ما می‌دهد که همواره بدیع‌ترین و جذاب‌ترین ایده‌ها و مفاهیم در بطن برنامه تبلیغاتی و ارتباطی قرار گیرند.

تهران - خیابان انقلاب،خیابان 12فروردین،بین روانمهر و لبافی نژاد، نبش کوچه مینوئی،پلاک 199،طبقه 202166176625-66976740 art[@]ariyanoos.com